Dane Teleadresowe
WSK "PZL-KALISZ" S.A.

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego
"PZL-KALISZ" S.A.
ul Częstochowska 140
62-800 Kalisz

tel.  62 504 61 00 (centrala)
fax  62 503 24 33

Dział Sprzedaży: salesdept@wsk.kalisz.pl
Biuro Zarządu: biuro_z@wsk.kalisz.pl

Kontakt

Dane teleadresowe

 
WSK „PZL-KALISZ” S.A.
ul. Częstochowska 140
62-800 Kalisz

 

Marcin Bruskep.o. Prezes Zarządu

tel. +48 62 504 62 00

fax +48 62 503 24 33

e-mail: marcin.bruske@wsk.kalisz.pl

 

Sekretariat Zarządu
tel. +48 62 504 62 00
fax +48 62 503 24 33
e-mail: sekretariat@wsk.kalisz.pl

 

Dział Organizacji Zarządzania, Obsługi Spółki
i Nadzoru Właścicielskiego

Elżbieta Józefiak
tel. +48 62 504 62 02
fax +48 62 503 24 33
e-mail: biuro_z@wsk.kalisz.pl
e-mail: elzbieta.jozefiak@wsk.kalisz.pl

Dział Kadr
Beata Dackiewicz-Wabnik
tel. +48 62 504 62 06
fax +48 62 503 24 33
e-mail: beata.wabnik@wsk.kalisz.pl
 
Dyrektor Marketingu i Handlu
Agnieszka Gajzler-Pytlińska
tel. +48 62 504 61 77
fax +48 62 504 67 77
e-mail: agnieszka.gajzler@wsk.kalisz.pl
Dyrektor Techniczny
Łukasz Stradomski

tel. +48 62 504 63 00

fax +48 62 504 67 77

e-mail: lukasz.stradomski@wsk.kalisz.pl

 
Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy
Piotr Chojniak
tel. +48 62 504 66 62
fax +48 62 503 24 33
e-mail: piotr.chojniak@wsk.kalisz.pl

p.o. Dyrektor Produkcji

Mateusz Ugorny

tel. +48 62 504 66 65

fax +48 62 503 24 33

e-mail: m.ugorny@wsk.kalisz.pl

 
Program Silników Lotniczych
Michał Bociański
tel. +48 62 504 61 45
fax +48 62 504 67 77

e-mail: michal.bocianski@wsk.kalisz.pl

Dział Programów Krajowych
Piotr Burchard
tel. +48 62 504 61 16
fax +48 62 504 67 77
e-mail: piotr.burchard@wsk.kalisz.pl
 
Dział Głównego Technologa
Krzysztof Pietrzak
tel. +48 62 504 63 03
fax +48 62 503 23 99
e-mail: krzysztof.pietrzak@wsk.kalisz.pl
Dział Głównego Konstruktora

Bartłomiej Skórzyński

tel. +48 62 504 63 60

fax +48 62 503 23 99

e-mail: bartlomiej.skorzynski@wsk.kalisz.pl

 
Dział Gospodarki Materiałowej
Stanisław Adamczak
tel. +48 62 504 61 14
fax +48 62 504 64 69
e-mail: stanislaw.adamczak@wsk.kalisz.pl
Główny Księgowy
Agnieszka Didyk
tel. +48 62 504 67 02
fax +48 62 504 67 77
e-mail: agnieszka.didyk@wsk.kalisz.pl
 
Dział Finansowy
tel. +48 62 504 64 32
tel. +48 62 504 67 03
fax +48 62 504 67 77
e-mail: finanse@wsk.kalisz.pl
Dział Marketingu
tel. +48 62 504 61 57
fax +48 62 504 67 77
e-mail: marketing@wsk.kalisz.pl
 
OBSŁUGA USŁUG CIEPLNO-CHEMICZNYCH

Piotr Burchard - e-mail:

piotr.burchard@wsk.kalisz.pl

kom. +48 600 415 509

tel. +48 62 504 61 16

Jarosław Sip - tel. +48 62 504 61 42

Biuro Reklamacji
Urszula Zapart
tel. +48 62 504 62 50
fax +48 62 504 67 77
e-mail: urszula.zapart@wsk.kalisz.pl