Gala Finałowa Projektu Młodzieżowych Misji Gospodarczych

W poniedziałek 2 marca 2020 roku odbyła się Gala Finałowa Projektu Młodzieżowych Misji Gospodarczych. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A. uczestniczyła w nim z ramienia przedsiębiorcy. Celem uczniów było opracować rozwiązanie problemu, który w tym roku dotyczył rekrutacji.
Praca uczniów była przez cały czas trwania projektu na bieżąco oceniana przez kapitułę konkursu w skład, której wchodziły:

  • Anna Korzeniewska (założycielka Fundacji Rozwoju Talentów z Poznania),
  • Alicja Berezowska-Ożóg (ekspert HR, właścicielka firmy Trans.eu),
  • Zuzanna Szczudlik (Prezes Zarządu Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w Kaliszu, Członek Rady powołanej przy Marszałku Województwa Wielkopolskiego).

W ten sposób wyłonione zostały 4 miejsca w konkursie, w tym miejsce główne: I miejsce i tytuł „Perełki Biznesu” otrzymał zespół „NA WAGONIK” ze Szkoły Podstawowej w Jankowie Pierwszym, w składzie: Patrycja Wojciechowska, Klaudia Węckowska, Hubert Gulski. Mentorami z kaliskiego „ekonomika” byli: Jan Strapagiel, Jakub Galant, opiekun grupy – Pani Arleta Janczak.

Z wielką radością możemy pochwalić się, iż ten właśnie zespół opracowywał rozwiązanie dla spółki WSK „PZL-KALISZ” S.A. Serdecznie gratulujemy zespołowi za zaangażowanie i przemiłą atmosferę pracy. Mamy nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie.

współpracujemy :