WSK na trasie biegu z flagą w ramach obchodów Dnia Flagi

Pracownicy WSK wzięli udział w miejskich obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, włączając się w inicjatywę „Polska Zbrojna pod Biało-Czerwoną”.

Reprezentacja Spółki uczestniczyła w biegu z flagą, aktywnie podkreślając wspólnotowy i patriotyczny wymiar wydarzenia. W obchodach udział wziął również członek Zarządu, Przemysław Płotek.

Udział w wydarzeniu był wyrazem zaangażowania pracowników WSK w inicjatywy o charakterze społecznym i integracyjnym, a także okazją do wspólnego świętowania jednego z ważniejszych symboli narodowych.

współpracujemy :