Aktualności

OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO na stanowisko Prezesa Zarządu

cze 21, 2024
OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO na stanowisko Prezesa Zarządu

Załącznik do uchwały Nr 77/X/2024 z dnia 20.06.2024Rady Nadzorczej Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego „PZL – KALISZ” S.A. Rada Nadzorcza spółki Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A. z siedzibą w Kaliszu (dalej „Spółka”) działając na podstawie § 13 ust. 5 w zw. z § 22 ust. 5 pkt 1 Statutu Spółki, w związku z upływem kadencji zarządu Spółki, ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Kandydat na stanowisko Prezesa Zarządu powinien spełniać następujące kryteria: posiadać wykształcenie wyższe lub wykształcenie wyższe uzyskane za granicą uznawane w Rzeczypospolitej Polskiej, na podstawie przepisów odrębnych, posiadać co najmniej 5-letni okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub świadczenia usług na podstawie innej umowy lub wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek, posiadać co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek; nie podlegać określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom zajmowania…

OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO na stanowisko Członka Zarządu

cze 21, 2024
OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO na stanowisko Członka Zarządu

Załącznik do uchwały Nr 78 /X/2024 z dnia 20.06.2024Rady Nadzorczej Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego „PZL – KALISZ” S.A. Rada Nadzorcza spółki Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A. z siedzibą w Kaliszu (dalej „Spółka”) działając na podstawie § 13 ust. 5 w zw. z § 22 ust. 5 pkt 1 Statutu Spółki, w związku z upływem kadencji zarządu Spółki, ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Kandydat na stanowisko Członka Zarządu powinien spełniać następujące kryteria: posiadać wykształcenie wyższe lub wykształcenie wyższe uzyskane za granicą uznawane w Rzeczypospolitej Polskiej, na podstawie przepisów odrębnych, posiadać co najmniej 5-letni okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub świadczenia usług na podstawie innej umowy lub wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek, posiadać co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek; nie podlegać określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom…

Bieg uliczny „Wiosna Cekowska”

kwi 24, 2024
Bieg uliczny „Wiosna Cekowska”

33 edycja Biegów Ulicznych „Wiosna Cekowska” rozpoczęła zmagania w ramach biegowego Grand Prix Ziemi Kaliskiej. W sobotę, 20 kwietnia dystans 5 km przebiegło 185 osób. Drużynę WSK „PZL-KALISZ” S.A.  reprezentowało 4 pracowników, którzy stawili się na starcie, aby z dumą i zaangażowaniem reprezentować Spółkę. Dziękujemy wszystkim zawodnikom.

VI Wiosenny Bieg Smerfna 5

kwi 24, 2024
VI Wiosenny Bieg Smerfna 5

7 kwietnia odbyła się VI edycja Wiosennego Biegu Smerfna 5. Trasa przebiegała alejkami parkowymi oraz ulicami  „najstarszego” miasta w Polsce i  wymagała od biegaczy siły oraz determinacji. Drużynę WSK „PZL-KALISZ” S.A.  reprezentowało 4 pracowników, którzy stawili się na starcie, aby z dumą i zaangażowaniem reprezentować Spółkę. Dziękujemy wszystkim zawodnikom.

WSK „PZL-KALISZ” na Kaliskim Festiwalu Nauki

mar 27, 2024
WSK „PZL-KALISZ” na Kaliskim Festiwalu Nauki

W czwartek 21 marca 2024 na terenie kampusu Uniwersytetu Kaliskiego odbył się Kaliski Festiwal Nauki. WSK „PZL-KALISZ” S.A. wraz z firmami Wielkopolskiego Klastra Lotniczego przygotowało wyjątkową strefę, dzięki której dzieci oraz młodzież miały możliwość poznania branży lotniczej naszego regionu.

Szlachetna Paczka

sty 4, 2024
Szlachetna Paczka

Pracownicy WSK KALISZ wraz z Zarządem Spółki dołączyli do kolejnej edycji Szlachetnej Paczki. 15 grudnia 2023 wszystkie produkty, które zebraliśmy oraz zakupiliśmy, zostały zapakowane do 11 paczek, ozdobione, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Kaliszu przy ulicy Teatralnej, skąd dotarły do adresata. Angażując się w projekt, nie tylko okazaliśmy serce potrzebującym, ale również udowodniliśmy, że potrafimy działać wspólnie. Pokazaliśmy, że w dzisiejszych czasach potrafimy się zmobilizować do pozytywnego działania i uczynić coś dobrego dla drugiego człowieka Dziękujemy wszystkim i mamy nadzieję, że za rok uda nam się zorganizować Szlachetną Paczkę ponownie.

współpracujemy :