Ogłoszenia i przetargi

Zapytanie ofertowe dot. zadania pn. „Opracowanie projektu koncepcyjnego instalacji fotowoltaicznej wraz z PZT z układem paneli na terenie Spółki, doborem urządzeń oraz przedstawieniem szacunkowej wyceny robót budowlanych”.

mar 21, 2023
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A.  zaprasza do złożenia oferty dot. zadania pn. „Opracowanie projektu koncepcyjnego instalacji fotowoltaicznej wraz z PZT z układem paneli na terenie Spółki, doborem urządzeń oraz przedstawieniem szacunkowej wyceny robót budowlanych”.

Zapytanie ofertowe dot. wykonania zadania polegającego na zakupie i dostawie kamery termowizyjnej”

mar 8, 2023
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A.  zaprasza do złożenia oferty dot. wykonania zadania polegającego na zakupie i dostawie kamery termowizyjnej”

Zapytanie ofertowe dot. zadania pn. „Wykonanie robót budowlano-  remontowych w zakresie podziału korytarzy na krótsze odcinki za pomocą drzwi dymoszczelnych w budynku nr 43a”

mar 8, 2023
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A.  zaprasza do złożenia oferty dot. zadania pn. „Wykonanie robót budowlano-  remontowych w zakresie podziału korytarzy na krótsze odcinki za pomocą drzwi dymoszczelnych w budynku nr 43a”

Zapytanie ofertowe dot. wykonania zadania pn. „Zaprojektowanie i wykonanie systemu oddymiania klatki schodowej K1 i K6  w budynku 43a”

mar 2, 2023
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A.  zaprasza do złożenia oferty dot. wykonania zadania pn. „Zaprojektowanie i wykonanie systemu oddymiania klatki schodowej K1 i K6  w budynku 43a„

Zapytanie ofertowe dot. wykonania zadania pn. „Zaprojektowanie instalacji odgromowej w podziale na 3 części, tj. budynek 14/20/43a”

lut 23, 2023
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A.  zaprasza do złożenia oferty dot. wykonania zadania pn. „Zaprojektowanie instalacji odgromowej w podziale na 3 części, tj. budynek 14/20/43a”

Zapytanie ofertowe dot. wykonania zadania polegającego na zakupie i dostawie kamery termowizyjnej

lut 21, 2023
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A.  zaprasza do złożenia oferty dot. wykonania zadania polegającego na zakupie i dostawie kamery termowizyjnej

Zapytanie ofertowe dot. wykonanie wyceny płatowca AN-2

sty 25, 2023
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A.  zaprasza do złożenia oferty dot. wykonania wyceny płatowca AN-2

Zapytanie ofertowe dot. wykonania zadania polegającego na zakupie i dostawie kamery termowizyjnej

sty 17, 2023
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A.  zaprasza do złożenia oferty dot. wykonania zadania polegającego na zakupie i dostawie kamery termowizyjnej

Zawiadomienie o dokonanym wyborze w postępowaniu nr 65/NA/WSK/2022

lis 23, 2022
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A., z siedzibą w Kaliszu informuje, że w postępowaniu nr 65/NA/WSK/2022 na:„Wykonanie usługi usunięcia i unieszkodliwienia odpadów składowanych przy ul. Częstochowskiej 140 w Kaliszu”zostało wybrane konsorcjum firm: Zawiadomienie o dokonanym wyborze w postępowaniu nr 65/NA/WSK/2022 – Plik PDF

Zapytanie ofertowe dot. wykonania zadania polegającego na zakupie i dostawie boroskopu

wrz 5, 2022
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A.  zaprasza do złożenia oferty dot. wykonania zadania polegającego na zakupie i dostawie boroskopu zapytanie ofertowe – pobierz formularz ofertowy – pobierz

współpracujemy :